یکتا صنعت ترشیز

شرکت یکتاصنعت با بهره گیری از ابزارآلات تخصصی در طراحی و تولید وسایل باربری فعالیت میکند. عمده تولیدات شرکت وسایل حمل و نقل مثل چرخ دستی و فرغون است. کیفیت بالا و قیمت مناسب وجه تمایز شرکت نسبت به سایر رقبا است.

دسته بندی محصولات

درباره ما

کارخانه تولید ابزارآلات یکتاصنعت ترشیز

شرکت یکتا صنعت در سال 1398تاسیس گردید در این شرکت جوانانی خلاق و تحصیل کرده به همراه نیروهای با تجربه و فنی مشغول به کار هستند . مدیر عامل شرکت دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه علم و صنعت تهران و در حال حاضر دانشجوی دکترا دانشگاه خواجه نصیر در رشته مکانیک می باشد . در حال حاضر، تولیدات شرکت تجهیزات حمل بار می باشد که از این تجهیزات می توان برای حمل بار و وسایل در فروشگاهها و کارگاه ها و کارخانجات و سایر مکان هایی که در آنجا بار حمل و نقل می شود استفاده نمود . تلاش شرکت دراین است که بتوان سطح کار خود را از لحاظ تکنولوژی و کیفیت محصول و رضایتمندی مشتری بالا برده و در آینده محصولاتی دانش بنیان که از لحاظ کاربری دارای تکنولوژی و دانش بالاتری باشد تولید نماید که این کار با جذب جوانان خلاق و تلاش بیشتر به خواست پروردگار محقق خواهد گردید . و ما مطمئن هستیم با تلاش و کوشش بیشتر پله های ترقی را طی خواهیم کرد و در آینده در جایگاهی بسیار فراتر از امروز خواهیم بود .

ما در کارگاه خود از بهترین مواد و تجهیزات استفاده می‌کنیم و محصولات ما توسط تیمی از متخصصان باتجربه تولید می‌شوند. معتقدیم که به علت گرانی محصولات بازار، ابزارآلات باید برای همه افراد قابل دسترس باشد. به همین دلیل است که محصولات ما با قیمت مناسب عرضه می‌شوند. همچنین امکان خرید عمده محصولات را برای کسب‌وکارها فراهم کرده‌ایم.
ما به کیفیت محصولات خود و رضایت مشتریان خود افتخار می‌کنیم. اگر به دنبال ابزارآلات با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید، کارگاه تولید ابزارآلات یکتاصنعت ترشیز بهترین گزینه برای شما است.
در اینجا برخی از مزایای خرید از کارگاه تولید ابزارآلات ما آورده شده است:

مکانیزه بودن فرآوری محصولات

کیفیت بالای محصولات

قیمت مناسب رقابتی

محصولات ما با بهترین مواد و تجهیزات تولید می‌شوند و توسط تیمی از متخصصان باتجربه تولید می‌شوند. همچنین به علت مکانیزه بودن روند تولید، کیفیت محصولات بسیار بالاتر است.

کیفیت بالای محصولات

به علت استفاده از تجهیزات مناسب، ما محصولات خود را با قیمت پایین تر و رقابتی تری نسبت به بازار عرضه می‌کنیم تا همه افراد بتوانند از آنها استفاده کنند.

تلفن تماس برای مشاوره و سفارش محصولات به صورت تکی و عمده

09010204099

یکتاصنعت ترشیز

اطلاعات تماس

اگر سوال یا نظری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید. شما می توانید با شماره تلفن های ما که در زیر گذاشته شده است تماس بگیرید یا به صورت حضوری به دفتر ما مراجعه کنید. بسیار خوشحال خواهیم شد که بتوانیم به هر طریقی به شما کمک کنیم.

شماره تماس:

ساعت کاری:

آدرس:

خراسان رضوی - کاشمر - جاده کاشمر به خلیل آباد . نرسیده به بهشت بقیع

برترین مقالات سایت